Search
Close this search box.

20. ročník soutěže „O pohár ředitele územního odboru Teplice HZS Ústeckého kraje”

V neděli 7. 5. 2023 proběhl ve sportovním areálu Městyse Hostomice jubilejní 20. ročník soutěže „O pohár ředitele územního odboru Teplice HZS Ústeckého kraje“ pro děti základních škol sdružených ve sborech hasičů ČMS.

Letošní účast družstev okresu Teplice byla hojná. Účastnilo se jí celkem 25 družstev. Od těch nejmenších coby „přípravka“ až po ostřílené mladé hasiče. Jen počasí bylo v začátku soutěže docela studené.

Děti soutěžily ve štafetách 4×60 m a požárních útocích, kde předváděly svůj technický um a pohybovou zdatnost. Organizátoři této soutěže pří vyhlašování výsledků a vítězů poděkovali všem sponzorům, kteří se na této akci podíleli. HZS Ústeckého kraje, Sportovní klub hasičů Ústeckého kraje a Okresní sdružení dobrovolných hasičů Teplice děkují sponzorům a mediálním partnerům, kterými jsou Statutární město Teplice, Severočeské vodovody a kanalizace a.s. Teplice, HET s.r.o., LOUDA AUTO a.s., skupina CEZ a.s. za podporu těchto aktivit.

FOTOGALERIE
Zdroj: Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje

 

Sdílejte nás na sítích:

Partneři

Reklama

Sledujte nás na sítích

Chci být partnerem

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

QR-CODE.png

Prozkoumejte