Search
Close this search box.

Plošina Bronto – Mercedes-Benz Econic 2635 L ENA 6×2/4

Plošina Bronto – Mercedes-Benz Econic 2635 L ENA 6×2/4
Automobilová plošina se záchrannou výškou 40 metrů

Podvozek

Plošina je postavena na třínápravovém podvozku Mercedes-Benz Econic 2635 L ENA 6×2/4. Poháněna jsou kola prostřední nápravy s dvojitou montáží pneumatik a uzávěrkou diferenciálu, poslední náprava je říditelná, což usnadňuje manévrování automobilu – poloměr zatáčení je s ní 14,8 metru.

Vůz je osazen motorem OM 936 LA o výkonu 260 kW a objemu 7,7 litrů, agregát splňuje emisní normu Euro VI. O přenos hnacích sil se stará automatická šestistupňová převodovka Allison s retardérem.

Nápravy s kotoučovými brzdami jsou odpruženy vzduchem, což mimo jiné umožňuje nastavení světlé výšky v rozsahu +160 až – 40 mm pro krátkodobý průjezd sníženým profilem či přejíždění zvýšené překážky.

Na levém boku je sdružená zásuvka pro dobíjení akumulátorů a doplňování tlakového vzduchu Rettbox-Air, která se po nastartování Mercedesu samočinně odpojí.

Snížená kabina je dvoumístná, vybavená klimatizací a nezávislým topením. Ve výbavě je dvojice vzduchových dýchacích přístrojů s náhradními lahvemi a prostředky pro sebejištění a pracovní polohování.

V kabině je vozidlový digitální terminál, u velitele poté držák pro tablet.

Nástavba

Úložné prostory nástavby AP 40 jsou kryty roletkami s podélným madlem, schrána za kabinou je jednoprostorová přes celou šíři automobilu. celý článek zde

Sdílejte nás na sítích:

Partneři

Reklama

Sledujte nás na sítích

Chci být partnerem

Líbí se vám náš projekt? Podpořte nás!

Zaslané finanční prostředky budou použity na tvorbu zajímavých článků a nejrůznějších recenzí. Darovaná částka je zcela na vašem uvážení, v QR kódu je přednastavená částka 10 Kč.

QR-CODE.png

Prozkoumejte